1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Шевченкова весна

Шевченкова весна

Весна в Україні починається з Шевченківських днів. Як символічно, правда? Людина, яка всім своїм великим серцем уболівала за долю своєї країни, долю народу, повертається щороку на землю саме в той час, коли вона починає своє пробудження від зимового сну . А разом з нею пробуджується і народ, як хотів того й завжди бажав Великий Геній. Саме 9 березня 1814 року подарував Господь нашій землі й усьому світові людину, яка боролася все життя за свободу й кращу долю України своєю найсильнішою зброєю – словом! Більше того, продовжує це робити навіть після смерті. Адже слово Кобзаря засіло глибоко в душі народу, проросло й дає цінні плоди – любов до рідної землі.
Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава України. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру Тарас, тому й оживало в його полум’яному слові все те, що таїлося в глибинах душі народу.
Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Кобзаря оновлює наші душі, закликає бути чесними й милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну, прагнути свободи й молитися… Молитися за кращу долю, бо український народ – великий і вільний, як і наш невмирущий Кобзар!

Людям із порушенням зору